• עד כמה פתרונות אספקת חשמל קריטיים במתקן טיפול במים ובמי שופכים?

טקסט חלופי כברירת מחדל
כמה קריטיים הם פתרונות חלוקת החשמל במתקן טיפול במים ובמי שפכים?

מתקנים לטיפול במים ובמי שפכים, משאבות מכניות וחלקי מכונה שעברו אוטומציה נמצאים בסיכון הגבוה ביותר של היפגעות במהלך אובדן אספקת חשמל. נתונים קריטיים יכולים בפשטות להפוך פגומים או להיעלם. בין אם יש צורך באפשרויות מותאמות אישית או באפשרויות אחרות, המומחים לחלוקת חשמל קריטי של Schneider Electric™ יכולים לבנות עבורכם פתרונות למערכות אל פסק (UPS) חד פאזיים ותלת פאזיים, כדי לאפשר למערכות של מתקני מים ומי שפכים:

  • להפוך את המים בטוחים יותר עבור צריכה של בני אדם
  • להתאים לתקנות הממשל
  • לעמוד בסטנדרטים גבוהים של הלקוחות
  • לשפר ביצועים תפעוליים

הבטח את זמן הפעולה של אספקת החשמל במתקני מים. יותר מ- 50% ממתקני טיפול במים בארה"ב משתמשים בטכנולוגית UV כדי לחטא את מי השתייה. הם נדרשים לעמוד בתקנות של גורמים להגנת הסביבה Environmental Protection Agency (EPA), כגון הדרכה לחיטוי UV, שכולל נתונים על מדידה מינון אור אולטרה סגול נכון.

בשעה שהכלל מתיר למפעלים לעצור את פעולות הטיפול במים במקרה של הפסקת חשמל, אנו נתקלים במציאות בה המים הם משאב חשוב מכדי שנעצור את הטיפול בהם, אפילו לאותו זמן קצר שנדרש לגיבוי שנאים לסנכרון וזאת בגלל הזמן הנוסף שיידרש להביא את נורות ה- UV למלוא העוצמה והפעילות שלהם.

מתקני טיפול במים סובלים מסיכוני זמן השבתה בשל ירידות מתח. שניידר אלקטריק מספקת פתרונות בטווח רחב להעלאת איכות חלוקת החשמל ולשיפור אופטימלי של הפרודוקטיביות של מתקני הטיפול במים,

כמו כן הקטנת סיכונים, בעיות חלוקת חשמל כמו ירידות מתח, הפסקות חשמל, ארעיות והרמוניות, בכל אלו אשמה הפגיעה במערכות החשמל ומערכות האוטומציה. ארכיטקטורת חלוקת החשמל הנכונה כוללת מערכות אל פסק (UPS) משולבות להקטנת הסיכוי להתרחשות הסיכונים האלו. 

ודא יכולת פעולת שירות נמשכת. 

תחזוקה מונעת היא גורם חשוב בהתקנות החשמל שבמתקן הטיפול במים, למשל, החלפת נורות באופן מתוזמן מומלצת כאשר תפוקתן יורדת.

דחיפת הפרודוקטיביות של המערכת. פתרונות ארכיטקטורה לחלוקת חשמל משולבים מציעים את הרמות הגבוהות ביותר של פרודוקטיביות בתעשייה למען ביצוע חלק של תהליכים וכדי לעזור למפעלים לשפר את המחזור הכספי והרווחיות שלהם.

הגדל למקסימום את הבטיחות התפעולית. בטיחות היא העדפה תפעולית ראשונה במעלה, ויש לה תפקיד מפתח בשיפור משך החיים של ההתקנות, תוך כדי שמירה על בטיחותם של האנשים.

ניסיון. המומחים של שניידר אלקטריק זמינים היום כדי לעזור למערכות תכנון ומימוש פתרונות UPS לשפר את התפעול ואת השקט הנפשי שלך.

למד עוד על הפתרונות לחלוקת חשמל הקריטיים של שניידר אלקטריק עבור מפעלים ומתקנים לטיפול WWW
למידע נוסף