ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

  • Default Alternative Text

    חדשות מקומיות

Schneider Electric חוסכת מקום וזמן עם מפסק NSXm חדש

Schneider Electric, המובילה השינוי הדיגיטלי בניהול אנרגיה ואוטומציה, השיקה את התוספת העדכנית ביותר למשפחת NSX של מפסקים תעשייתיים. המפסק היצוק Compact NSXm הוא הקטן ביותר מסוגו ומציע תכונות חדשות להתקנה מהירה, פשוטה וגמישה. בבחירה ב-NSXm, יכולים המתקינים לחסוך עד 40 אחוזים מזמן ההתקנה.

Innovation Summit Paris 2018

כאשר אצלנו חגגנו חג שני של פסח וסוף שבוע ארוך, התקיים בפריס אירוע החדשנות השנתי Innovation Summit של שניידר האלקטריק העולמית. למעלה מ-5,000 איש – לקוחות, שותפים ואנליסיטים – השתתפו באירוע בן היומיים, שהנושא המרכזי שלו היה האתגרים וההזדמנויות של הנעת כלכלת הדיגיטל.

תוסף חדש למערכת ניהול בקרת מבנה EcoStruxure Building Operation - הפצת התראות ב- SMS

בשנים האחרונות מתקיים דיון ציבורי ומקצועי אודות הצורך שמבנים יעמדו ברשות עצמם בהיבט האנרגטי. המשמעות הפרקטית של מגמה זו היא להביא להשוואה בין כמות האנרגיה שבניין יכול לייצר ע"י חשיפה לאנרגיות חלופיות (גז, רוח, שמש ועוד) ובין כמות האנרגיה שהוא צורך. מגמה זו מקבלת משנה תוקף כאשר מסתכלים על הבניין כחלק מקומפלקס גדול יותר של עיר, קמפוס, מלון או בית חולים.

מדוע הביקוש המתגבר למחשוב קצה מניע אותנו לחשוב מחדש על אסטרטגיית ה-IT שלנו?

כיום, דרישות מחשוב הקצה גדלו באופן דרמטי, וזאת כדי לכסות מגוון רחב של יישומים. הדרישות נעות מניהול מכשירים באינטרנט של דברים, המאפשר אבטחה פיזית וסייבר, ועד האצת מהירות המסירה של תוכן, רוחב הפס ותמיכה בפעולות תקשורת ניידת.

גישה לארכיון החדשות המקומי

ארכיון
Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.