ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

 • Default Alternative Text

  מוצרים להתקנה ביתית

  מצא מוצרים ופתרונות שעוצבו למרחב הביתי שלך

  שקעים & מתגים

  עם מגוון רחב של צבעים וחומרים שנבחרו בקפידה, סדרות השקעים והמתגים מבית שניידר אלקטריק הן אמירת עליונות אסתטית בלתי מתפשרת. תוך שימת דגש על בטיחות, כל הפונקציות של הסדרות השונות יכולות להציע פתרונות לחיסכון באנרגיה תוך הקפדה על תנאי נוחות הרצויים עבור כל בית. בחר סדרה מהמגוון ששניידר אלקטריק מציעה וגלה איך החברה יודעת לעשות זאת טוב יותר מכל אחד אחר. יצירה לאנשים מיוחדים. בשבילך ...

  שקעי תקשורת, מולטימדיה ויישומים מיוחדים

  תוכל ליהנות מנוחות ונינוחות בכל חדר הודות לשקעים ומתגים עם עיצוב מיוחד עבור יישומים מיוחדים. בסדרות השונות שלנו תמצא אפשרויות כמו שקעים עם אור מובנה הלילה, שקעי RJ45 מחשב, שקעי טלפון, טלויזיה, USB לטעינה ו- DATA , שקעי רמקולים שמאפשרים לך לחווט את כל הבית ללא כבלים מבולגנים על הרגליים ושאר שקעי מולטימדיה ומותאמים לצרכים של היום. ודא כי הבית שלך מותאם באופן מלא לאורח החיים שלך.

  נוחות

  אין מגוון עשיר אחר המציע גמישות עם אפשרויות ורכיבים וזאת כדי להתאים לדרישות עיצוב מודרניות. המנגנונים של סדרת Unica בשילוב עם כל סוגי המסגרות. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הרכיב שברצונכם לקבל כל חלק של שליטת המפעל שלך. סדרות Unica & Allegro מעניקות לך את הפתרון הרצוי.

  בקרת טמפרטורה

  אתה שואף לנוחות בביתך, אבל אינך רוצה להתפשר על עיצוב אסתטי גבוה? עכשיו אתה יכול לשלב את שניהדברים יחד בבחירת תרמוסטט מתאים תוכל לחסוך באנרגיה וגם לשפר את איכות האוויר הממחוזר בבית. תרמוסטט יכול להיות פשוט או מתקדם יותר, כגון תרמוסטטים בעלי חיישני רצפה או תכנית שבועית.

  שקעים ומתגים מוגני מים

  לקבלת הגנה מלאה וביטחון של הציוד הביתי שלך, שניידר אלקטריק מציעה לכם את הפתרונות האידיאליים עבור סביבת החוץ שלך. שקעים ומתגים אטומים למים להבטיח פעולה רציפה גם בתנאים קשים.

  חשמל חכם

  נוחות, אבטחה וגמישות מייצגים את הדרישה המתמדת בטכנולוגיה מודרנית עבור מבנים. יתר על כן, קיימת מודעות בנושאי אנרגיה, מגמות טכנולוגיות חדשות וציפייה לעלייה הקשורים בפתרונות אוטומטיים כדי ליצור נוחות. החשמל החכם של שניידר אלקטריק מציע מערכות בקרת בית חכם ובניינים, אשר קל להתקין, להגדיר ולעדכן.

  חיסכון באנרגיה

  חיסכון באנרגיה הוא צורך השעה. אורח החיים המאפיין את תרבות החיים המודרנית כולל בזבוז של משאבים רבים. שניידר אלקטריק שמה לה למטרה להירתם למאמץ העולמי ולהביא פתרונות לחיסכון באנרגיה. חיסכון באנרגיה טוב לכדור הארץ, חיסכוני לכיס שלך.

  בטיחות

  בטיחות ושמירה על חיי אדם זהו ערך עליון וזה הקו המנחה את שניידר אלקטריק בפיתוח המוצרים. בסביבה הביתית בה נמצאים האנשים החשובים לנו ביותר חשוב עוד יותר לנקוט באמצאי זהירות על כן שניידר פיתחה מוצרים הנותנים התרעה מפני סכנות שונות כגון: דליפת גז, התרעה מפני שריפה/ עשן, הצפה ועוד

  לוחות חשמל וציוד הגנה ובקרה לסביבה הביתית

  החשמל חיוני בחיי היומיום שלנו. המטרה שלנו היא להבטיח אספקה רציפה של כל בניין ובית. הגנה על חיי האדם ועל ההתקנה היא רעיון מרכזי העומד מאחורי המוצרים של שניידר אלקטריק. ההיצע שלנו כולל לוחות חשמל לסביבות שונות, רכיבים חשמליים ועוד כך יש ביכולתנו לענות על כל דרישה שלך, כגון הגנה מפני זרם קצר, התחשמלות, מתחי יתר (ברקים) זאת תוך יכולת שליטה מרחוק ובקרה של כל האמור לעיל.

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.