ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

 • Default Alternative Text

  2050: עתיד של טביעת רגל פחמנית ניטרלית

  התקדמות מואצת לקראת עתיד של טביעת רגל פחמנית ניטרלית היא שאיפה אמיצה. הדבר נכון אף יותר כאשר אספקת אנרגיה נקייה למיליונים כרוכה בשדרוג של רשת חשמל לאומית מתיישנת. Enel מבטיחה את ההצלחה בעזרת Schneider EcoStruxure™ Grid.

  צפה עתה
 • Default Alternative Text

  אמינות בימי סערה

  השאיפה לשמור על אספקת האנרגיה ליותר ממיליון וחצי בתי-אב כשמשתוללות הסופות החזקות ביותר היא רעיון אמיץ. SA Power Networks סומכת על Schneider EcoStruxure™ Grid לשם ניטור וניהול אמינים של הרשת העצומה שלה, ועוזרת לשמור על בטיחותם של תושבי דרום אוסטרליה בתנאי מזג אוויר קיצוני.

  לצפייה בווידיאו

  EcoStruxure™ Grid

  החל בהפקה מקומית חלקה ואינטגרציה בקצה רשת הגריד, עד לגישור דרישות ואספקה, EcoStruxure™ Grid מגבירה את יעילות רשת הגריד שלך עבור מערכות תקשורת עם קיימות.
  טקסט חלופי כברירת מחדל

  פתח את אפשרויות הרשת הדיגיטלית

  הפיכת הרשת למודרנית ודיגיטלית מעניקה לחברות תשתיות הזדמנות לצמיחה. היא מחזקת את המהימנות, תורמת לקיימות, משפרת את היעילות והאבטחה ומעצימה את הביצועים. קרא את הפוסט בבלוג

  עובדות ומגמות על אנרגיה

  • 75 מיליארד מכשירים המחוברים ל-IoT עד 2025
  • 58% עלייה בדרישה הגלובלית לאנרגיה עד 2040
  • 72% ירידה במחיר האנרגיה הסולרית מאז 2009
  טקסט חלופי כברירת מחדל
  • העולם החדש של האנרגיה בעולם אנרגיה חדש שמונע על ידי מגמות של סילוק פחמן, ביזור ודיגיטיזציה, חברות תשתית צריכות לחדש ולהתפתח.
  • העתיד של האנרגיה כבר כאן דיגיטציה, ביזור וסילוק פחמן מעצבים מחדש את הדרך שבה אנו יוצרים, מובילים, מחלקים וצורכים חשמל. קבל פרטים נוספים מפי מנהל האסטרטגיות הראשי שלנו, עמנואל לגריג, בריאיון ל-Bloomberg בוועידת הפסגה על עתיד האנרגיה.
  • רשתות חכמות שעוזרות למצות את היכולות
   EcoStruxure לתשתיות חשמל תשתיות חכמות חייבות להתקדם לעבר רשתות חכמות, מודלים עסקיים חדשים ושירותי לקוחות חדשים כדי לגדול מעבר למכירות אנרגיה. גלה כיצד
  • אנרגיה תרמית, קווי אנרגיה ושקיעה יפהפיה
   תחנת-משנה דיגיטלית הפתרון החדש שלנו משלב פעולה הדדית, אבטחת סייבר וקישוריות, וממנף את ה-IoT כך שיפשט את חייך ויאסוף מידע מהשטח בזמן אמת לרמת הארגון לצורך תמיכה בניהול נכסים. קבל עוד פרטים

  גלה סיפורי לקוחות של EcoStruxure™ Grid

  • סיור עולמי בוועידת החדשנות - Innovation Summit

   גלה את ועידות החדשנות שלנו ולמד להצליח בעולם שמשתנה במהירות. הצטרף אלינו לוועידת החדשנות הבאה בפריס, 5-6 באפריל, אנו עומדים להניע את הכלכלה הדיגיטלית.

   הצטרף למהפכה הדיגיטלית!
   Default Alternative Text
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.