• מתקדמים בשיא המהירות - IIOT בתעשייה

בתוך מפעל ייצור של משקאות סודה, מזון ומשקאות.

'כיצד אני יכול לשפר במהירות את ביצועי הייצור?' שאלה זו מוכרת ביותר למנהלי מפעלים. מוריס וקלרק שאלו את עצמם את השאלה הזו בכל יום. הם ידעו שבייצור המשמעות של ניצחון בתחרות נגד המתחרים הוא שעל המפעלים שלהם לפעול בצורה חכמה יותר ומהירה יותר. עבורם "עסקים כרגיל" אינו מצב שיכול להמשיך עוד בגלל מבחני ביצועים שהפכו להיות קשוחים יותר והפכו במהירות לדרישות בשוק המתפתח. במקום זה נכנס האינטרנט של הדברים בתעשייה (IIoT). התקנים חכמים שזה מקרוב עלותם הפכה סבירה עוזרים למנהלי מפעלים לענות על אתגרים חדשים בתעשייה על ידי ייעול תהליכי הייצור

ייתור מלא של מערכות קיימות והחלפתן לא באו בחשבון מבחינת. Maurice ו- Clark, ולכןהיה עליהם לקבל מומחיות IIoT מגורם חיצוני שיעזור להם לשלב בצורה חכמה את תפעול הייצור הקיים שלהם עם הטכנולוגיות החדשות המתפתחות.

מוריס מנהל מפעל שמייצר צעצועי מכוניות ביציקת לחץ. הוא צריך להאיץ את התפוקה, מאחר שהדרישה גבוהה. מוריס רותם את יכולות ה - IIoT ואיסוף המידע התפעולי של שניידר אלקטריק כדי להאיץ את התפוקות ולהעריך במדוייק את כמות המלאי הנדרשת, להגדיל את הנראות של צריכת החומרים ברצפת הייצור ולשפר את חידוש המלאי בדיוק בזמן.

בצידה השני של העיר קלרק נועץ במומחים של שניידר אלקטריק כיצד להרחיב את פעילות המפעל שמייצר מכוניות ספורט מהירות ויוקרתיות. עלות האנרגיה היא אחת ההוצאות הגבוהות ביותר מבדיקה שערך מול הנהלת החשבונות; זרועות רובוטיות גדולות המשמשות להרכבת חלקים צורכות אנרגיה רבה מאוד. נראות מלמעלה למטה של צריכת אנרגיה ברחבי המתקן, בשילוב עם ניתוחי תחזיות ונתוני זמן אמת יסייעו לקלארק לזהות ולייעל תהליכים אשר אינם יעילים אנרגטית ובמקביל לחשוף בעיות בשרשרת האספקה, טרם האטה בייצור ובכך להפחית עלויות והחזרות.

בשני המפעלים, יש למכונות ברצפת הייצור חיבור ישיר לשרתים של הארגון והן מספקות למנהלי החברה ולספקים שלה נראות טובה יותר על מצב הייצור והתפעול, מידע מיידי וזמין על חומרים ומצאי המלאי עוזרים להם לקבל החלטות מהר יותר. הפתרונות של שניידר אלקטריק מציעים קישוריות טובה יותר בין רצפת הייצור למערכות המידע אשר מחברות בין מערכות הבקרה והאוטומציה הקיימות במפעל עם מערכות התכנון והתזמון של הארגון ומערכות מחזור החיים של המוצרים, כל זאת בכדי לספק עדכונים רצופים מכל מקום,בכל סביבת ייצור ומכל מכשור במפעל.

האופן שבו פועל מפעל לייצור מכוניות יוקרה יכול להיות שונה מזה של מפעל מכוניות צעצוע אבל היעדים דומים: שיפור ביצועי התפעול תוך הגדלת הרווחיות ושליטה על העלויות. כיום, האינטרנט של הדברים בתעשיה  "IIOT" משנה את פניו של הייצור, כך שמנהלי מפעלים כמו מוריס וקלרק מגיעים לתוצאות ולביצועים משופרים הרבה יותר מהר.

למד עוד

המאמר שלנו "IoT—כיצד הקישוריות מסייעת לאיסוף מידע תפעולי" יסייע בהבנה כיצד ניתן למנף את פוטנציאל הייצור באמציות שימוש בטכנולוגיית IoT בסביבה שלך.
למידע נוסף
Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.