ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

  • איך חברת החשמל יכולה לשפר את תפעול תשתית המדידה

  טקסט חלופי כברירת מחדל
  יכולות סינון ודיווח AMI רבות יכולת עוזרות בזיהוי בעיות ובפתרונן.

  הדינמיקה התעשייתית המתפתחת, לחצי השוק והרגולציה הגוברת דחפו את חברות החשמל לחפש פתרונות לחיזוק יעילות אנרגטית, להקטין עלויות ולשיפור שירות לקוחות. לצורך כך, חברות החשמל של היום נערכות לפעולות (AMI) לתשתית מדידה מתקדמת, אבל ההתקנה והביצוע נשארו מאתגרים.

  מימוש מערכת AMI יעילה כרוך לא רק באמצעי מדידה חכמים, אלא גם באמצעי תקשורת, באיסוף מידע וביכולות ניהול זרימת העבודה. עבור התוצאות הטובות ביותר, חברות חשמל מסתמכות לעתים קרובות על ספק שירות יחיד לניהול ההשקה, האינטגרציה, ההפעלה והפיתוח של המערכת כולה.

  שלושה עמודי תווך עבור יעילות

  בעת הערכה של ספקי השירות, קווי ההנחיה ברורים: ספק השירות צריך לספק את שלושת עמודי התווך של פעולת AMI יעילה

  1. הגדרה: הבנה עמוקה של יעדי חברת החשמל בזמן שהיא מפתחת את מערכת AMI, ומיקוד צמוד לגבי מטרות עיקריות

  2. פיתוח: תובנה עמוקה לגבי תהליכי תפעול, עם מחוייבות לתהליכי פיתוח שעונים לצרכי חברת החשמל.

  3. אינטגרציה: השילוב של כלי IT רבי עוצמה ואנשי מקצוע מיומנים לשילוב נתונים שנאספו על ידי מערכת AMI.

  במילים פשוטות, הקביעה אם ספק השירות יכול להבטיח מערכת AMI מוצלחת ולשלב ביעילות נתוני AMI בפעולות יומיומיות, תלויה ביכולתו לספק אנשים מאומנים היטב, בשגרת פעולות מותוות כהלכה וכלי תוכנה רבי עוצמה.

  למה יש לצפות אצל ספק שירות

  ספק שירותים מנוהלים בעל כישורים שיכול לספק את שלושת עמודי התווך ליעילות AMI יציע:

  • שירותי קריאת מדידות אמינים שמנטרים את הפונקציונליות
  • שירות תיקונים שמקטין את ההפרעות
  • החלפת מודד ביעילות
  • ניתוח ומעקב של ערכים שאינם איכותיים
  • אופטימיזציה של מערכת שמתאפשרת על ידי מומחי IT.

  מאפיינים של מימוש AMI יעיל

  פרוייקטי AMI מתבססים על שני שלבים: הקמה ופעולה. במהלך שלב ההקמה, יוחלפו מודדים שנכללים בתחום הראשוני של הפרוייקט, תוקם תשתית תקשורת, ויוגדרו מכשירים. שלב הפעולה יהיה רציף ויתחיל בהשלמת שלב ההקמה. פעולות במהלך שלב הפעולה יפעילו את המכלול, מההתקנה הראשונה, החלפה או פינוי של מכשירים לטיפול בתרחישים באתר.

  לטווח הפעולות הרחב שמתבצעות בדרך כלל במהלך השלבים השונים של פעולת AMI, נדרשת קביעה ברורה של המטרות עם התחלת הפרוייקט. בעת ההגדרה והפיתוח של מערכת AMI עם ספק השירות, על חברות התשתית לחשוב על יתרונות מסוימים:

  • להפיק את המירב מהתשתית הקיימת. הפקת היעילות המירבית האפשרית, הארכת חיי המערכת והקטנת העלות הכוללת של הבעלים הם יעדים חשובים שמשפיעים באופן חיובי על ההחזר על ההשקעה (ROI).

  • להבטיח תאימות עם התקנות. לדוגמה, במדינות מסוימות, יש לדווח על קריאות של מדידות והפסקות חשמל המשפיעות על כל לקוח באופן מתוזמן ומדויק.

  • הקטנת עלויות עובדים. היכולת להגיע ליותר התקנים ולהפחית את הביקורים בשדה היא הסמל של מערכת AMI משופרת.

  • שיפור תכנון הקיבולת עבור פרישת מתח נמוך חברות תשתית יכולות להבטיח את תכנון הגידול וההגנה על נכסים בעזרת נראות משופרת של מצב הרשת.

  • שיפור גילוי הפסקות חשמל-  איסוף נתונים מדויק דרך גילוי של התקנים ללא תקשורת, שימוש בשיטה של הודעת "הנשימה האחרונה" (last gasp), או בתכונה אחרת של מערכת AMI, יכול לעזור בהקטנת מדד "הדקות שאבדו ללקוח"

  • גילוי גניבת אנרגיה - ידיעת מאזן האנרגיה עוזר לחשוף גניבות אנרגיה. לכן, מידע נכון שיהפוך את המידע הזה לאמין, חייב להיות חלק ממערכת AMI.

  • שיפור פונקציונליות ושירותים מערכת גמישה מסתגלת לפיתוחים חדשים לאורך החיים של תשתית המדידה, כגון יישומים שנוספו שנדרשת להם אינטגרציה.

  מערכת AMI משופרת מציעה יתרונות עסקיים ברורים, אבל עם הפתרונות הרבים שזמינים היום בשוק, מציאת המערכת הנכונה יכולה להיות קשה עבור חברת תשתית. ספק תשתית מורשה יכול לעזור בצמצום האפשרויות כדי להבטיח מימוש מוצלח של AMI. בנוסף, לחברות תשתית יכולה להיות שליטה טובה יותר על עלות התפעול והן יכולות להקטין את הסיכון הפיננסי על ידי העברת עלויות ואחריות לספק השירות.

  תובנות המומחים של שניידר אלקטריק יכולות לעזור לחברת החשמל לממש תשתית מדידה מתקדמת אופטימלית. קרא עוד על ידי הורדת המאמר הטכני 'שלושת עמודי התווך עבור תפעול AMI ביעילות'.
  למידע נוסף
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.