ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

  • האם בפרישה של דאטה סנטר הזמן לוחץ? עבור למוצרים המוכנים מראש!

  חדר שרתים בדאטה סנטר

  אחת הדרכים לבנייה של דאטה סנטר אמין במסגרת תקציב ובתוך מסגרת זמן קצרה היא לפרוש פתרון של מרכז נתונים מוכן מראש. מדוע לשקול גישה מהפכנית כל כך? בלוקים לחלוקת חשמל, לקירור ולמיחשוב ארוזים מראש ושעברו בדיקה מראש מהירים יותר לפרישה, מציעים ביצועים ניתנים לחיזוי וגמישים יותר בטווח הארוך (כלומר אם הדאטה סנטר צריך לשנות מקום בעתיד).

  נתבונן לרגע בסטיב, מנהל IT של עסק קמעונאי מתפתח, מטפל בבעיה של אספקת תוכנית הדאטה סנטר שלו בת השלוש שנים. לרשותו היו 4 חודשים כדי להגיע לשלב הראשון של הדאטה סנטר שלו פרוש ופועל.

  הוא החליט לגשת לכמה עמיתי IT מחברות אחרות כדי לראות מה אפשר ללמוד. הוא גילה שהפרוייקטים שלהם של בניית דאטה סנטר גולשים אל תוך עלויות שיוצאות משליטה ולוחות זמנים שמתפספסים. רמת הדאגה שלו עלתה. הוא חשב איך הוא יכול אולי בכל זאת לעמוד במסגרת הזמן של ה- CIO שלו.

  הוא המשיך לתור אחר מידע והגיע אל אמיליו, מישהו שלאחרונה פגש בוועידה תעשייתית, שהחל להזכיר משהו על גישה מודולרית. לפי דבריו של אמיליו, שניידר אלקטריק עזרה לו להקטין את מסגרת זמן הפרישה שלו על ידי אספקת דאטה סנטר מוכן מראש. 'שניידר אלקטריק סיפקה מודולי אספקת חשמל ומודולי קירור תוך 6 שבועות, שהיו מוגדרים מראש ישר מתוך הקופסה', אמר אמיליו. 'זה לא דבר גדול'

  סטיב החליט להיפגש עם שניידר אלקטריק והמומחה שלהם הסביר לו שהפתרונות המוכנים מראש שלהם מתוכננים מראש בתכנון הנדסי, מחווטים מראש, וכוללים חומרה ותוכנה מובנות. סטיב התרגש במיוחד מסוויטת התוכנה StruxureWare לניהול מרכזי נתונים ומהספרייה הנרחבת של תכנונים לייחוס מוכנים מראש של דאטה סנטר, שהופכים את התכנון לקל יותר, והכל חלק מהחבילה. החברה של סטיב החליטה לחתום עם שניידר אלקטריק, וקיבלה שירותים מקיפים דרך גישת מחזור החיים של הדאטה סנטר - מהערכה ותכנון לתכנות ובנייה ולתחזוקה שלאחר התקנה ותמיכה תפעול מרחוק.
   
  שניידר אלקטריק הוכיחה את ניסיונה המוכח במרכזי נתונים מוכנים מראש, וסיפקה הצעה רחבה של בלוקי בנייה מותאמים אישית ויכולות גלובליות שיענו על אתגרים ייחודיים שעומדים מול כל עסק שמעבד נתונים.

  גלה כיצד הפתרונות המוכנים מראש של שניידר אלקטריק יכולים לעזור לך לעמוד באתגרים של דאטה סנטר במאמר הטכני של שניידר אלקטריק, 'שיקולים מעשיים עבור מימוש מרכזי נתונים מוכנים מראש'.
  למידע נוסף
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.