ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

  • הכן את מערך הייצור לאינטרנט של הדברים (IoT)

  עובדי מפעל במתקן ביקבוק

  רוב מנהלי המפעלים מכירים את המעברים הקשים. במשך השנים ייצור רזה, בקרת איכות ותקנות ממשלתיות חדשות מילאו כולם תפקיד בהפעלת לחץ כבד על מנהל המפעל. הגל האחרון של שינוי, המכונה 'האינטרנט של הדברים' (IoT), מעמיד כיום אתגר בפני אנשי צוות התפעול במפעלים עם גידול עצום של התקנים חכמים. וסתי מהירות משתנה, בקרים מתוכנתים (PLC) ומערכות בקרה מתוכננות כיום ליצור תקשורת בתבניות דיגיטליות דרך חיבור Ethernet. קיימות דרכים לאמץ את הגלים החדשים האלו של שינויים מבלי להכפיל את רמות החרדה. בתנאים הקיימים, זהירות ומידע הם בני הברית הטובים ביותר של מנהל מפעל. שניידר אלקטריק, מומחית בתחום של אוטומציית מפעלים, יכולה לעזור.

  אם המפעל של הארגון שלך הופך להיות מחווט עם חיישנים חכמים, תוכנת ניטור מתוחכמת וכלי ניתוח תחזיות, קיימות הזדמנויות להשגת רמות גבוהות יותר של יצרנות ויעילות. מצב הפעולה החדש ממנף ביג דאטה וניתוחים שמיועדים להציב את המידע העסקי בהקשר הנכון לשיפור התובנה התפעולית. 'המתקן החכם' החדש מאפשר גם אספקה יעילה יותר של פעולות שירותים ותחזוקה מאת ספקים ושותפים תומכים. היעד הוא תפעול בטוח ומאובטח שיגן על אנשים, המפעל, ציוד והסביבה.

   
  עם זאת, החיבור של ציוד ייצור לרשת האינטרנט פותח גם פתח לסיכונים חדשים. זמני השבתה לא צפויים שנגרמים על ידי התקפות סייבר הם אפשרות חדשה. יש צורך להפוך את פעולת הייצור לגמישה יותר להתאוששות מזמני השבתה מכל סוג, מאחר שלפעמים יהיה צורך לגשת אל נתוני תפעול מרחוק 24 שעות ביממה. חשוב יותר מתמיד לוודא שרשת חלוקת החשמל מאובטחת באמצעות תוכנית גיבוי בת קיום.
   
  החשיבות זו ישימה לא רק למפעלים אלא גם לתשתיות ולכל המערכות המחווטות שתומכות בארגון. אם אספקת החשמל נפגעת, היצרנות נעלמת.
   
  אחת הגישות שעונה על בעיה זו היא קבלת עצת מומחה בנוגע לאופן שבו יש להוון את הפיתוח של IoT. נקודה שמתאים להתחיל בה היא חיזוק רשת אספקת החשמל של המפעל למקרה של אירועי הפרעות בלתי צפויים. מנהיגות החשיבה של שניידר אלקטריק זמינה עבור ארגונים שמבקשים להתכונן לעתיד של IoT עם ביטחון.

  עיין בבלוגים של מנהל אסטרטגית השיווק הגלובלי של מערכות אספקת חשמל מאובטחת בשניידר אלקטריק,Steve Mooney, "האינטרנט של הדברים: פישוט של משוואת האמינות" ו"המשמעות של השגת הצלחה עסקית עם האינטנט של הדברים היא הפעלת IT ו- OT ביחד" כדי לקבל הדרכה ראשונית.
  למידע נוסף
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.