ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של Schneider Electric

ברוכים הבאים לאתר שלנו.

באפשרותך לבחור מדינה אחרת כדי להציג את המוצרים הזמינים, או לעבור לאתר האינטרנט הגלובלי שלנו לקבלת פרטי החברה.

בחר מדינה אחרת או אזור אחר

  • Default Alternative Text

   ניהול תשתית דאטה סנטר (DCIM)

   פתרונות תוכנה משולבים, מדידה, ניטור סביבתי ואבטחה עבור אספקת חשמל, קירור וחדרי IT.

  • קריאה

   • Read more about Schneider Electric solutions

    StruxureWare עבור עלון מרכזי נתונים

    סקירה ברמה גבוהה של StruxureWare for Data Centers ויישומי התוכנה הקשורים למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    מאמר טכני מס' 118, וירטואליזציה ומחשוב ענן: חלוקת חשמל, קירור וניהול שעברו אופטימיזציה ממקסמים את היתרונות

    לווירטואליזציה של IT, המנוע שמאחורי מחשוב ענן, יכולות להיות השפעות משמעותיות על התשתית הפיסית של הדאטה סנטר. צפיפויות הספק גבוהות שנוצרות לעתים קרובות, יכולות להוות אתגר ליכולות הקירור של מערכת קיימת. צריכת אנרגיה כוללת מופחתת שלרוב נובעת ממיזוגים של שרתים פיסים, יכולה למעשה לגרוע מיעילות ניצול החשמל (PUE) של הדאטה סנטר. עומסים דינמיים משתנים בזמן ובמקום יכולים להעלות את הסיכון לזמן השבתה, אם חלוקת החשמל ברמת המסד והספק הקירור לא הובנו כהלכה או לא נלקחו בחשבון. לבסוף, העמידות לתקלות האופיינית לסביבה שעברה וירטואליזציה, יכולה להעלות שאלות לגבי רמת היתירות הנדרשת בארכיטקטורה הפיסית. תופעות ייחודיות אלו של וירטואליזציה קיימות, והוצעו פתרונות או שיטות אפשריים לטיפול בהם.

    למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    מאמר טכני מס' 173, הנחיות לאספקת חשמל וקירור לפרישת IT בחדרי שרתים של חוות אירוח

    מספר מתארחים עתידיים של דאטה סנטר בחוות אירוח רואים בשיטות העבודה הטובות ביותר לאספקת חשמל וקירור מגבלות. אבל, מדיניות שימוש סבירה ויעילה יכולה להפחית את זמן ההשבתה שנגרם בשל כיבוי תרמי ושגיאות אנוש, צמצום הקיבולת החסומה והארכת חיי המרחב המושכר הראשוני, ובכך מונעת את הצורך בעלות עבור מרחב שמור גדול מדי. מאמר זה מסביר כמה מהסיבות לחסימה של אספקת חשמל, קירור וקיבולת במרחב בחדרי השרתים בחוות אירוח, ומסביר איך חלוקת חשמל למסד שנמצא בצפיפות גבוהה, הכלה של אוויר ודרכי פעולה אחרות משפרות את הזמינות והיעילות להלן דוגמאות למדיניות שימוש סבירות, שעונות על הנושאים האלו.

    למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    מאמר טכני מס' 170, מניעת נקודות כשל נפוצות של הערכה ומימוש פתרונות DCIM

    בזמן שרבים מבין המשקיעים בתוכנה DCIM (ניהול תשתית דאטה סנטר) מפיקים יתרונות רבים, אחרים לא. מחקר גילה מספר נקודות כשל, שמשתמשי הקצה יכולים להימנע מהם בעת הערכה ומימוש של פתרונות DCIM. בחירה בפתרון לא מתאים, הסתמכות על תהליכים לא מתאימים והיעדר מחויבות או בעלות או ידע, כל אחד מהם יכול לחתור תחת היכולת של ערכת הכלים שנבחרה לספק את הערך שתוכננה לספק. מאמר זה מתאר את נקודות הכשל השכיחות ומספק הדרכה מעשית לדרך שבה אפשר למנוע אותם.

    למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    מאמר טכני מס' 107, איך תוכנה לניהול תשתית של דאטה סנטר משפרת את התכנון ומקצצת בעלויות התפעול

    מנהלי עסקים מציבים אתגר מול צוות IT שלהם, להמיר את הדאטה סנטר ממרכזי עלויות ליצרנים של ערך עסקי. לדאטה סנטר יכולה להיות השפעה משמעותית על קו הייצור, על ידי כך שתאפשר לעסקים להגיב מהר יותר לדרישות השוק. המאמר מציג דרך שורה של דוגמאות, איך כלי תוכנה לניהול תשתית של דאטה סנטר יכולים לפשט תהליכים תפעוליים, לקצץ בעלויות ולזרז את אספקת המידע.

    למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    מאמר טכני מס' 161, הקצאת עלויות אנרגיה בדאטה סנטר למשתמשי IT

    האם יש צורך בתוכנה ומכשור מורכבים כדי למדוד ולהקצות עלויות אנרגיה ופחמן למשתמשי IT? או האם אפשר להסתדר בשיטות פשוטות שעלותן נמוכה, למדידת עלות אנרגיה והקצאת פחמן? כמה מדויקים אנחנו צריכים להיות? מאמר זה מביא סקירה של אסטרטגיות למדידת עלות אנרגיה ולהקצאת פחמן והדיוק שלהן. אנו נראה שקל ולא יקר לכל דאטה סנטר, גדול או קטן, חדש או ישן, להתחיל בהקצאת העלויות והפחמן, אבל ההוצאה והמורכבות גדלים והחזר תשואה על השקעה (ROI) יורד כאשר מוגדר דיוק רב.

    למידע נוסף
   • Read more about Schneider Electric solutions

    כתבה טכנית מס' 171, שיקולים לשימוש בתשתית פיסית של דאטה סנטר בבעלות מול שימוש במיקור חוץ

    כאשר עומדים לקבל החלטה לגבי שדרוג דאטה סנטר קיים, בניית דאטה סנטר חדש או השכרת מקום בדאטה סנטר שנמצא בחוות אירוח, יש לקחת בחשבון הבדלים כמותיים ואיכותיים. עם עלות כוללת של 10 שנים אפשר להעדיף שדרוג או בנייה על פני שימוש במיקור חוץ, אבל מאמר זה מראה שהשיקול הכלכלי יכול לא לעמוד בפני הרגישות שיש לעסקים בנושא תזרים מזומנים, שינוי במצב המזומנים, מסגרת הזמן לפרישה, תוחלת החיים של דאטה סנטר, דרישות הסדרה וגורמים אסטרטגיים אחרים. מאמר זה דן בדרך שבה ניתן להעריך את הגורמים העיקריים האלו כדי לקבל החלטה מבוססת.

    למידע נוסף
  • למידה

   בלוג DCIM


   רוצה לדעת עוד על ניהול דאטה סנטר ועל מה שקורה בשוק? בוא תשמע מה אנו חושבים בנושא DCIM.

   למידע נוסף

   StruxureWare עבור קהילת התמיכה בדאטה בנטר


   האם אתה צריך עזרה עם יישום תוכנה או מבקש לדעת איך עוד אפשר להשתמש בו? בדוק את התמיכה המקוונת שלנו ואת אתר הקהילה לתמיכה ולתשובות מיידיות עם יישומי תוכנה.

   למידע נוסף
  • לשים לב

   • DCIM, מנהל הדאטה סנטר והתוכנה להגדרת הדאטה סנטר

    משמעות עלייתו של DCIM והתוכנה להגדרת הדאטה סנטר יכולה להיות שמנהל הדאטה סנטר ינהל את ציוד IT בעתיד בזמן שציוד IT עובר לאספקת IT מופשטת או וירטואלית.

   • עשרה תרחישים מהעולם הממשי שבהם יש חשיבות ל- DCIM

    בין אם אינך מכיר את היתרונות של DCIM, ובין אם אתה כבר שוקל ליישם אותו, אתה מוזמן לצפות בווידיאו, כדי להבין איך DCIM יכול להביא לשינוי משמעותי בעסק שלך.

   • נראות מלאה של הדאטה סנטר עם StruxureWare עבור דאטה סנטר

    צמצם את צריכת החשמל, שפר את הנצילות ועמוד בהתחייבויות הדיווח עם חבילת התוכנה StruxureWare עבור דאטה סנטר מבית שניידר אלקטריק.

   • להתגבר על אתגרים משמעותיים באמצעות StruxureWare עבור דאטה סנטר

    מפעילי דאטה סנטר: האם אתה רוצה למקסם את ביצועי העסק תוך כדי שימור משאבי הארגון? אתה יכול, עם חבילת התוכנה StruxureWare עבור דאטה סנטר של Schneider Electric.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.